A jóga egységet jelent, összekapcsolódni önmagunkkal és ezáltal egymással. Amíg a világban egy ember is szenved, addig senki nem lehet igazán boldog. Ha másokon segítünk, akkor önmagunkon segítünk. Ha mások fájdalmát figyelmen kívül hagyjuk, akkor magunknak okozunk fájdalmat. Tehát figyelmesnek lenni, megosztani másokkal, amink van, ez mind emberi kötelesség. Ez nemesíti a szívet, ez tesz minket emberré és boldoggá.

Legutóbbi adományok

  • Donation icon
    Anonymous donated 10 000,00 Ft
    2 nap ezelőtt
  • Donation icon
    Anonymous donated 7 500,00 Ft
    2 hét ezelőtt
  • Donation icon
    Anonymous donated 55 000,00 Ft
    2 hét ezelőtt
  • Donation icon
    Anonymous donated 5 500,00 Ft
    3 hét ezelőtt
  • Donation icon
    Juli donated 5 000,00 Ft
    3 hét ezelőtt