A jóga egységet jelent, összekapcsolódni önmagunkkal és ezáltal egymással. Amíg a világban egy ember is szenved, addig senki nem lehet igazán boldog. Ha másokon segítünk, akkor önmagunkon segítünk. Ha mások fájdalmát figyelmen kívül hagyjuk, akkor magunknak okozunk fájdalmat. Tehát figyelmesnek lenni, megosztani másokkal, amink van, ez mind emberi kötelesség. Ez nemesíti a szívet, ez tesz minket emberré és boldoggá.
Legutóbbi adományok
-
Anonymous donated 10 000,00 Ft2 nap ezelőtt
-
Anonymous donated 7 500,00 Ft2 hét ezelőtt
-
Anonymous donated 55 000,00 Ft2 hét ezelőtt
-
Anonymous donated 5 500,00 Ft3 hét ezelőtt
-
Juli donated 5 000,00 Ft3 hét ezelőtt